سال1400:تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

مدیرعامل آب و نیرو در گفت‌و‌گو با پاون خبر داد:

مطالعه 5 طرح گردشگری در سدهای مهم کشور/ فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای 3 سد تا پایان امسال منتشر می‌شود

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از مطالعات 5 طرح گردشگری در سدهای مهم کشور خبر داد و گفت: تا پایان سال فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای اجرای طرح‌های گردشگری در سه سد کارون ۴، داریان و سردشت نهایی و منتشر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع اب و نیروی ایران، مهندس مرادی در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، با بیان اینکه شرکت آب و نیروی ایران مطالعات پنج طرح گردشگری در سدهای سردشت، کارون ۴، گتوند، سیمره و داریان را در دست مطالعه دارد، افزود: نقاطی که شناسایی شده علاوه بر زیبایی و جذب گردشگر، هیچگونه لطمه‌ای به محیط زیست وارد نخواهند کرد.
وی ادامه داد: مطالعات طرح گردشگری سردشت به اتمام رسیده، جلسات مرتبط با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شده و فراخوان جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی به زودی اعلام خواهد شد، مطالعات سایر طرح‌ها نیز همزمان در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران افزود: این طرح‌ها تا پایان سال به سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری معرفی خواهند شد و آنها را یاری خواهیم کرد تا بتوانند در افزایش اشتغالزایی منطقه به نحو مطلوب ایفای نقش کنند.
مهندس مرادی خاطرنشان کرد: تاکنون در مخازن سدها به این شیوه و منسجم کار نشده و برای نخستین بار است که این طرح با هماهنگی استان‌ها، میراث فرهنگی و گردشگری اجرایی می‌شود.
کد خبر: 1225
  تاریخ خبر : دوشنبه 25 آذر 1398

    آدرس تماس

  • آدرس تماس : بزرگراه مدرس، تقاطع آفریقا، خیابان بیدار شماره 3 (40 قدیم)
  • تلفن : 021-27821
  • فکس : 26213732-021
  • ایمیل : info[at]iwpco.ir