سال1400:تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

مدیرعامل شرکت در گفتگو با پاون خبر داد؛

برنامه افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی آب با همکاری شرکت‌های داخلی

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با اشاره به اینکه در تلاش برای افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی بخش آب و فاضلاب با مشارکت شرکت‌های داخلی هستیم، گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته درصدد حضور هر چه بیشتر در مناقصات بین‌المللی پروژه‌های نیروگاهی و برق‌آبی با همکاری شرکت‌های داخلی صنعت آب و برق هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، مهندس مرادی در حاشیه بازید از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، با اشاره به اینکه این رویداد بین‌المللی فرصت بسیار مناسبی برای نمایش توانمندی‌ شرکت‌های داخلی آب و فاضلاب فراهم کرده است، ادامه داد: دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاه پانزدهم حاکی از رشد بالای توانایی شرکت‌های ایرانی با وجود تحریم‌های یک‌جانبه غرب است.

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تأکید کرد: بر این اساس با توجه به پیشرفت‌های قابل توجه صنعتگران آبفای کشور به منظور رفع نیازهای موجود در این بخش امیدواریم شاهد رونق بیشتری در عرصه آب و فاضلاب کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تمامی طرح‌ها، پروژه‌ها و توانمندی‌های خود را در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب ایران به نمایش گذاشته است، گفت: در این نمایشگاه با معرفی اقلام مورد نیاز خود همانند پمپ‌ها، الکتروموتورها، تجهیزات مورد نیاز در نیروگاه‌های برق‌آبی و... درصددیم تا همکاری بیشتر شرکت‌های داخلی را جذب کنیم.

مهندس مرادی تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته درصددیم تا با همکاری شرکت‌های داخلی شاهد افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی آب و فاضلاب ایران به کشورهای همسایه و از جمله منطقه اوراسیا باشیم و بتوانیم حضور بسیار بیشتری در بازارهای کشورهای یاد شده داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت در پایان گفت: همچنین با توجه به سابقه شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در زمینه تأسیسات نیروگاهی و برق‌آبی در تلاشیم تا با همکاری شرکت‌های داخلی در مناقصات بین‌المللی شرکت کنیم.

کد خبر: 1212
  تاریخ خبر : سه‌شنبه 9 مهر 1398

    آدرس تماس

  • آدرس تماس : بزرگراه مدرس، تقاطع آفریقا، خیابان بیدار شماره 3 (40 قدیم)
  • تلفن : 021-27821
  • فکس : 26213732-021
  • ایمیل : info[at]iwpco.ir