سال1400:تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

با حضور وزیر نیرو صورت گرفت؛

قدردانی از شرکت آب و نیرو به واسطه اقدامات موثر در پویش #هرهفته_الف_ب_ایران

وزیر نیرو در سی و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از مهندس رضوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و نیرو ، مهندس اقبال منش مجری طرح‌های «نوسود و گرمسیری»، مهندس شیروی مجری طرح‌های «راه‌های جایگزین کارون 3 و4 و خرسان3» و مهندس هنربخش مجری طرح‌های «سرنی و شفارود» و آقای خنده جام مدیر روابط عمومی شرکت، در سالن اجتماعات وزارت نیرو با اهداء لوح و تندیس، تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، در این مراسم دکتر اردکانیان وزیر نیرو از مشارکت و نقش آفرینی موثر شرکت آب و نیرو در تحقق اهداف پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در نیمه دوم سال 98 و استمرار این حرکت در سال 1399 قدردانی نمود. 

در جریان این مراسم وزیر نیرو گفت:  این پویش قصد دارد نشان دهد حتی در سخت‌ترین شرایط تحریم و تنگناهای مالی، کشور بزرگ ایران و مردم استوارش چگونه هزاران میلیارد تومان در توسعه زیرساخت‌های آب و برق، به‌‌عنوان الفبای آبادانی، سرمایه‌گذاری کرده‌اند و چگونه ساختن کشور یک لحظه هم متوقف شده است.

وی افزود: همچنین این پویش در پی آن است که نشان دهد چگونه توسعه زیرساخت‌های صنعت آب و برق با عدالت اجتماعی در دسترسی به کیفیت زندگی، رشد اقتصادی فقر‌زدا ناشی از تامین زیرساخت توسعه اشتغال، بهبود محیط‌‌‌زیستی و جلوگیری از فقیر شدن بر اثر تخریب زیست محیطی و فراهم کردن امکان اسکان جمعیت در نواحی مرزی و جلوگیری از مهاجرت ارتباط دارد.

دکتر اردکانیان یادآور شد: تلاش وزارت نیرو و مجموعه تلاشگران بخش‌های دولتی و غیردولتی همکار بر این بوده که با بسیج تمامی امکانات در دسترس و سازماندهی مطلوب در مدت ۶ ماه هر هفته در گوشه‌ای از ایران مجموعاً ۲۲۷ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد تومان که عمدتا محصول برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید است را به بهره‌برداری برساند.

وزیر نیرو ادامه داد: با توجه به تداوم و استمرار پویش مذکور با شکل گسترده در سال جهش تولید با عنوان #هرهفته_الف_ب_ایران؛ (ساخت و سازها و ساز و کارها) به بهره‌برداری رساندن ۲۵۰ طرح بزرگ و مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر ۵۵ هزار میلیارد تومان در ۳۱ استان کشور در دستور کار قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، وزیر نیرو در این مراسم از دست اندرکاران و فعالان پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سطح کشور از طریق ویدئو کنفرانس تجلیل کرد.

کد خبر: 1280
  تاریخ خبر : چهارشنبه 3 دی 1399

    آدرس تماس

  • آدرس تماس : بزرگراه مدرس، تقاطع آفریقا، خیابان بیدار شماره 3 (40 قدیم)
  • تلفن : 021-27821
  • فکس : 26213732-021
  • ایمیل : info[at]iwpco.ir